A+ A A-
Tools

Szczeciński HipHop, TONY JAZZU PRODUKCJA i Hip Hop Kemp - PL zapraszają na imprezę, na której możesz wygrać wyjazd na festiwal z atmosferą.

Wjazd: 10 PLN

Zgłoszenia na bitwy do 20:30
Bądźcie punktualni, to oznaka szacunku dla innych uczestników, organizatorów i całej akcji. Spóźnieni do 15 minut, mają jeszcze szansę ( o ile liczba uczestników na to pozwoli, ale Ci którzy przyjdą po wyznaczonych czasie bitwy szanse mają zerowe)

Bitwa graficzna trwa od 20-23:00 do 23:00 należy złożyć swoje prace graficzne na temat "Szczecin leci na HIP HOP KEMP". Forma pracy dowolna: Kartka, ołówek, flamaster, marker. Zdjęcia wrzutów na temat konkursowy też będą brane pod uwagę) Narzędzia, przybory we własnym zakresie.

Bitwy muzyków (rap, beatbox, dj, produkcja) 21:00 - 22:00 (bądźcie punktualni, spóźnieni mają zerowe szanse)

Zaznaczam, że nie chodzi tu o FREESTYLE, to może być wykonanie sowjego numeru, battle'ować mogą się np. beatboxer z raperem, dj'em, lub producentem...

Bitwy taneczne: 22:00

Od najblliższego piątkuprzenosimy bitwy do Klubu Bar Czysty. Co piątek będziecie się mogli bić na mikrofonach, w kóleczkach tanecznych, i na kartkach lub / i ścianach naszego miasta. Jeden raper (muzyk - producent, dj, beatboxer), jeden tancerz (rka), jeden writer (rka) i jedna osoba z publilczności przychodzącej na imprezy Tony Jazzu do Małej Sceny mają szansę pojechać ZA FRIKO na HIP HOP KEMP. Mamy dla Was pakiety wyjazdowe w postaci rezerwacji Kempobusa i 3 dniowego wstępu na HIP HOP KEMP. Dodatkowo ogarniamy dla Was również "pakiety biwakowe" stay tuned, w następnym tygodniu więcej informacji oraz regulamin i plan imprezy, jedno jest pewne: startujemy od 21 bitwami na mikrofonie, 22 bitwy taneczne, 23 czas składanie prac graficznych.

Wszystkich chętnych na wyjazd na Hip Hop Kemp zapraszamy na stronę wyjazdu ludzi z naszego regionu:
https://www.facebook.com/events/148441428675065/?fref=ts

Mówcie o tym znajomym, to będzie prawie jak powrót do korzeni. Wolny Mikrofon, parkiet dla tancerek i tancerzy, swój udział zgłosiły dwie żeńskie grupy dancehall'owe. Możliwe że pojawi się niespodzianka...

Impreza będzie promowała Szczecińskich Artystów Hip Hopowych. W jej trakcie na ekarnie będą się wyświetlały teledyski a z głośników będziecie mogli usłyszeć ich utwory

Impreza będzie się odbywała cyklicznie, już dziś powiadamiajcie znajomych. sami wpadnijcie i zobaczcie że warto. Co tydzień coś nowego, z czasem sporządzimy specjalne drinki na potrzeby tych imprez, a co miesiąc zrobimy podsumowanie w postaci większego koncertu lub/i bitew

Muzyka prezentowana na tych imprezach przez Tony'ego Jazzu to nie tylko hip hop, wiele pokrewnych gatunków zostanie zmiksowanych, również w postaci teledysków wyświetlanych na ekranie przy parkiecie, Sami też możecie podsyłać propozycje, co byście tam chcieli zobaczyć, usłyszeć, przeżyć

Do zobaczenia

Tony Jazzu

TAK BRZMI NOWE WARPNO 2013 – FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL

Mamy świetną informację dla wszystkich miłośników dobrej muzyki! Nowe Warpno zagra po raz kolejny pod hasłem "Tak Brzmi Nowe Warpno 2013". Tegoroczna odsłona (podobnie jak poprzednie) organizowana jest przez projekt Floating Trippin Festival. Program imprezy duży nacisk kładzie na prezentacje współcześnie panujących trendów muzycznych oraz kulturowych.

Przy Alei Żeglarzy i bulwarze nad Jeziorem Nowowarpieńskim powstanie scena, na której zagrają m.in. NATURAL DREAD KILLAZ - zespół należący do czołówki polskiej sceny muzycznej z pogranicza gatunków rytmicznego reggae, dancehall i rapu. Przed wspomnianą grupą zagrają dla nas BONSON & MATEK oraz PMM, którzy należą do czołówki młodej sceny hip hop.

Tego dnia wysłuchamy również koncert bardzo melodyjnego, pop-punkowego zespołu BEER COASTER, który jest finalistą programu Must Be The Music oraz laureatem Młodej Nuty 2012. Przed nimi gościć będziemy dwóch zwycięzców tegorocznej Młodej Nuty. Są to zespoły: NAMY o bardzo charakterystycznym, mocnym, nowoczesnym i melodyjnym rockowym brzmieniu, a także zespół MIKOSY prezentujący mieszankę szeroko pojętej elektroniki (m.in. d'n'b, dubstep). Koncertowe emocje wzmocnią dla nas energetyczne Dj sety oraz pokoncertowy clubbing w wykonaniu: DJ Wojna, DJ Basher oraz DJ Konkret. W rytm letnich brzmień zaprezentuję się dancehallowa, taneczna grupa Buggy Gyals, która w trakcie imprezy przeprowadzi szkolenia dla wszystkich zainteresowanych.

W przestrzeni imprezy powstanie 30 metrowy tor wodny do uprawiania Skimboardu. W programie odbędą się szkolenia, pokazy oraz zawody nagradzane przez szczeciński sklep B-SHOP.PL. Ponadto na imprezie będziemy mogli odbyć niezapomniane loty na żyroskopie oraz wziąć udział w zawodach na trenażerach typu Trickboard.

Gmina Nowe Wapno po raz kolejny udowadnia, że zależy jej na rozwoju i organizacji młodzieżowych imprez nastawionych na prezentację nowoczesnej, młodzieżowej muzyki, rozwój i pobudzanie lokalnej społeczności oraz promocję młodych i zdolnych twórców z naszego regionu. Całościowy aranż sprawia, że wydarzenie staje się jedynym tego typu w regionie młodzieżowym świętem nowoczesnej muzyki. Zapraszamy wszystkich do wspólnej i niezapomnianej zabawy!

Podsumowanie:
Tak Brzmi Nowe Warpno 2013
miejsce: Nowe Warpno, Aleja Żeglarzy
data: 27.07.2013
godziny: 13.00 - 1.00

Koncerty:
13. 00 Dj Set: Dj Wojna & Dj Basher
17. 30 Mikosy (zwycięzca Młoda Nuta 2013)
18.30 Namy (zwycięzca Młoda Nuta 2013)
19.30 Beer Coaster (finalista Must Be The Music)
20. 30 Bonson & Matek
21. 30 PMM
22.30 Natural Dread Killaz
00.00 Clubbing: Dj Wojna & Dj Basher

W programie:
godz: 13.00 - 21.00
Skimboard - zawody, szkolenia na 30 metrowym sztucznym torze wodnym
Dancehall Buggy Gyals - warsztaty, pokazy
Loty na żyroskopie
Trickboard - szkolenia, zawody

więcej informacji:
floatingtrippin.pl
www.facebook.com/floatingtrippin
www.nowewarpno.pl

czwartek, 04 kwiecień 2013 18:27

Już w przyszły weekend 13-14 kwietnia ROBIMY DYM

Napisał

Kochani FANI i jeszcze NIEFANI :) Już w przyszły weekend 13-14 kwietnia na targach Motoshow Szczecin "ROBIMY DYM" ....czyli... kręcimy klipy do nowego teledysku. Zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa i świetnej zabawy. Przybywajcie tłumnie, czeka nas mnóstwo atrakcji :) Pozdro   ~TonyJazzuProdukcja

Zapowiedź do teledysku „Robimy dym 200 w mieście" , który zostanie zrealizowany na targach Motoshow,

13-14 kwietnia hala MTS Szczecin. Dynamiczny kawałek promuje płytę Tony Jazzu „W cenie sztuki", płyta ukaże się prawdopodobnie przed wakacjami.

poniedziałek, 31 grudzień 2012 16:17

KONKURS: Na jakiej imprezie najlepiej bawiliście się w 2012?

Napisał

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w facebookowej ankiecie. Sposród osób biorących udział rozlosujemy nagrody!

poniedziałek, 24 grudzień 2012 15:35

HipHopHeadz Cypher - Z.B.U.K.U. - "Witam Cię W Polsce"

Napisał

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego (czwartego) odcinku serii Hiphopheadz Cypher. Tym razem z portalem SzczecinskiHipHop.pl zaprosiliśmy na Cypher Ziomka ksywką Z.B.U.K.U z jego sztandarowym numerem "Witam Cię w Polsce"

wtorek, 04 grudzień 2012 23:21

OGŁOSZENIE: Poszukujemy chętnych do współpracy

Napisał

Siemanko!

SzczecinskiHipHop.pl funkcjonuje już ponad pół roku, i w tym czasie zdążyliśmy już sporo zrobić. Przygotowujemy relacje z prawie wszystkich imprez, które się odbywają, robimy wywiady z raperami odwiedzającymi nasze miasto, recenzujemy płyty. 

W związku z natłokiem pracy, którą sobie założyliśmy, potrzebujemy nowych twarzy do współpracy.

Poszukujemy:

- grafika,
- handlowca,
- montażystę video,
- kamerzystę,
- osobę przeprowadzającą wywiady,
- fotografa

Jeśli któreś z powyższych określeń pasują do Ciebie, znasz się na tym co robisz, i lubisz to robić, to zapraszamy do kontaktu na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , potrzeba nam takich ludzi jak Ty!

sobota, 20 październik 2012 22:33

Najnowszy materiał zespołu pRocktolog!

Napisał

pRocktolog to szczeciński zespół łączący elementy rocka, nu-metalu i rapcoru.

Jego członkowie są skazani na ten zespół ze względu na brak umiejętności w odnalezieniu się we współczesnym świecie. Ich życie samoistnie przeistoczyło się w egzystencję skupiającą się na tworzeniu nowych riff'ów, pisaniu tekstów, budowaniu nietuzinkowych arażacji, tak często niezrozumiałych dla otaczających ich ludzi. Nie wierząc w nic oprócz prawidłowości brzmień jakie ułozyli sobie w głowach, idą za ciosem, utwierdzając się w tym,że to jedyna, prawidłowa ścieżka jaką obdarzył ich los.

Strona 1 z 5

Komentarze

Sprawdź też

Wyszukiwarka

Newsletter

Wspierają nas »

2012 SzczecinskiHipHop.pl