A+ A A-
Tools

KONKRETzs - Pasja i Obłęd mixtape vol.1 - Premiera już w niedzielę Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

14 października 2012 roku ukaże się debiutancki mixtape KONKRETAzs zatytułowany Pasja i Obłęd. Jest to 14 traków, w tym 4 z udziałem gości, a są nimi Tony Jazzu, ekipa Volfram, Kazior oraz Hesed. W dużym skrócie można powiedzieć, że mixtape inspirowany jest produkcjami z USA. Słychać to autorskich wersjach Konkreta utworów HAM, Marcy czy Tupac Back, które za oceanem doczekały się wielu interpretacji.

Jeśli chodzi o bity, w zdecydowanej większości są to starannie wyselekcjonowane bity z USA, wyjątkiem jest bit do kawałka Rap1shot autorstwa szczecińskiego producenta, b-boya oraz writera GutkaGie.Jak sama nazwa wskazuje niedługo będziecie mogli sprawdzić jednoujęciówkę do tego kawałka. KONRETzs debiutuje jako raper, ale niektórzy mogą kojarzyć jego skrecze i cut'y z podziemnych produkcji, które wspiera jako Dj Hard Cut. Na mixtape' ie Pasja i Obłęd nie brakuje scratchy , cut'ów i innych eksperymentów które wnoszą dodatkową dawkową energię i zajawkę do całości. Mixtape do pobrania za darmo już 14 października ze strony www.konkretzs.pl

KLIKNIJ ABY POBRAĆ PROMOMIX
 

Tracklista:

 1. 1. Intro
 2. 2. Jeden plan na życie
 3. 3. Nowy rap
 4. 4. Triumf
 5. 5. 40 wersów
 6. 6. Ham
 7. 7. 2Pac wrócił
 8. 8. Dalej Dalej ft. Hesed
 9. 9. Szczecin ft. Tony Jazzu
 10. 10. Rap1Shot prod. GutekGie
 11. 11. Melanż Melanż ft. Volfram
 12. 12. Znowu ft. Kazior
 13. 13. Moc daje mi dobry bit ft. Kulfon DIX37
 14. 14. Outro

Utwory nr: 2,7,9,10,12 w Tony Jazzu Studio, realizacja Tony Jazzu.
Utwory nr: 1,3,4,5,6,8,10,11,13,14 nagrano w V6STUDIO, realizacja KONKRETzs.

link 

Biografia KONKRETAzs

KONKRETzs /DJ Hard Cut

Czyli Łukasz Ostrowski, urodził się 12.08.1981 w Szczecinie.
Kulturą hip hop zainteresował się w wieku 10 lat, w 2 klasie liceum (1996) postanowił zacząć rozwijać swoje umiejętności jednocześnie jako raper i dj.
Pojawiły się pierwsze rymy, składy, jamy i imprezy, jednak w 2005... 20 punktów karnych na prawie jazdy i brak pracy z której dochód umożliwiłyby rozwój zajawki sprawiły, że postanowił wyjechać do Irlandii, gdzie spędził kolejne 4 lata. W tym czasie współpracował z lokalnymi dj – ami oraz mc's, poszerzał swą kolekcję winyli, dorobił się swych wymarzonych Technicsów , szlifował umiejętności i rozwijał swój rap. Jako dj rozgrzewał publiczność przed koncertami takich artystów jak Kid Cudi, N.A.S.A., Kanye West. Jako mc wraz z BabyBlue i NodaCobes grał suport przed FloRida i kilka mniejszych koncertów.
W 2009 postanowił wrócić do Polski przywożąc ze sobą nowy sprzęt, skrzynię winyli, doświadczenie, a przede wszystkim wielką pasję do tworzenia rapu.

Życiowe historie sprawiły że osiadł w Warszawie, nawiązał współpracę z Hirkiem Wroną i tworzył mixtape'y do Jego audycji oraz dla portalu Popkiller.pl. Jako dj wspierał raperów podczas koncertów, m. in. Pih, RPK, Tony Jazzu, Słoń WSRH, Firma, Juras, Juhas, Diox, Dwa Sławy, Peerzet, Z.B.U.K.U., Bogu, Noyz Boys.
W 2011 został zaproszony do współpracy przez DJ600V i przez około 6 miesięcy pracował jako realizator w V6STUDIO, gdzie miał okazję realizować nagrania dla czołówki polskiej sceny rap. W międzyczasie nagrywał swoje utwory na mixtape Pasja i Obłęd oraz na płytę producencką DJ600V.
W 2012 wrócił do rodzinnego Szczecina, gdzie wspiera lokalnych raperów oraz nagrywa własne utwory.

KONKRETzs to również miłośnik bluesa, zwycięzca X Międzynarodowego Festiwalu "Zaczarowany świat harmonijki ustnej" (2003) i coraz częściej producenci zapraszają go do udziału w swych produkcjach – ostatnią z nich jest podkład do utworu „Mój Przyjacielu" Borixona wyprodukowany przez DNA.

Jako raper pojawił na albumie „Dalej" Franka ze Stereofonii w utworze „Powoli", a wraz z nim w utworze gościnnie udzieliła się Mecca Star – legenda undergroundu z USA. Dalszy kierunek artystyczny Konkreta, to album solowy, album z Tony Jazzu oraz współpraca z undergroundowymi artystami sceny HIP HOP przy okazji kolejnych mixtape'ów.

Ostatnio zmieniany wtorek, 16 październik 2012 11:55
Zaloguj się, by skomentować

Komentarze

Sprawdź też

Wyszukiwarka

Newsletter

Wspierają nas »

2012 SzczecinskiHipHop.pl