A+ A A-
Tools

Łona/Webber & the Pimps, BiSZ 07.12.12 S.D.K SŁOWIANIN Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Żywe instrumenty zawsze przyciągały i cieszyły się zainteresowaniem wśród publiki. W piątek 07.12.12r. na scenie "Słowianina" mieliśmy okazję zobaczyć 2 koncerty w takim właśnie wydaniu.

 Wchodząc do klubu o godzinie 21:30(drzwi otwarte były już od 20:00) przed wejściem napotkaliśmy sporą ekipę ludzi czekającą na wjaz do klubu, zwiastowało to sporę zainteresowanie wydarzeniem. Po wejściu można było zapomnieć o staniu pod sceną. Grał Bisz. Na scenie w sekcji muzycznej można było zauważyć skrzypka oraz gitarzystę. Bydgoski raper rozgrzał klub do czerwoności, ludzie bawili się bardzo dobrze. Poleciały numery takie jak "Pollock", "Za bardzo", "Niech czas stanie" czy "Indygo". Miał pełen kontakt z publiką, zauważalne było to że nikt nie znalazł się tam przypadkowo. Śpiewali wspólnie teksty i energicznie reagowali na każdy zagrany kawałek. Około godziny 23 na scenie pojawił się Łona/Webber i the Pimps w składzie Jose Manuel Alban Juarez (perkusja), Daniel Popiałkiewicz (gitara), Maciej "kojot" Kałka (bas), Michał Kowalski (instrumenty klawiszowe) oraz redaktor Jacek Markiewicz w skrócie Rymek. Ekipa zgrana i znana z grania energicznych poruszających widownie brzmień. Zagrali zróżnicowany materiał, można było usłyszeć starsze kawałki w nowych aranżacjach, a także niedawno wypuszczone tracki. Poleciały takie numery jak "Rozmowa z bogiem", "ą,ę", "Nie ufajcie Jarząbkowi", "Nie pytaj nas", "10" czy "Do Ciebie Aniu szłem" w wersji prawie, że punkowej. Nie zabrakło przezabawnych komentarzy i zwałowych wstawek zaczerpniętych niemalże z kabaretu. Ostatni kawałek skończył się pięć po północy i chłopaki zeszli ze sceny. Po krótkim wołaniu o bis przez publikę wrócili żeby zagrać dobrze znaną "konewkę" i zakończyć koncert. Łona jeszcze wyszedł do fanów przybić "5", porozmawiać i rozdawać autografy, a reszta zerwała

się na backstage. Warto dodać, że po rozmowie z współorganizatorem dowiedzieliśmy się że sprzedało się 750 biletów, i zebrał publikę nie tylko z "kręgów" hip-hop'u.
Koncert zaliczony to naprawdę udanych, oby więcej takich imprez.

-organizacja i nagłośnienie medialne 4/5
-ekipy 5/5
-publika 5/5
-gwiazda wieczoru 5/5

Zaloguj się, by skomentować

Komentarze

Sprawdź też

Wyszukiwarka

Newsletter

Wspierają nas »

2012 SzczecinskiHipHop.pl