A+ A A-
Tools
czwartek, 11 październik 2012 11:37

RECENZJA PMM - "Rap, stresy, hulana, interesy"

Napisane przez

"Rap, stresy, hulana, interesy" jest już drugą płytą składu PMM (Głowa, Wężu) , natomiast pierwszą wydaną przez wytwórnię w której są obecnie wydawani, mianowicie PROSTO.

wtorek, 22 maj 2012 13:56

RECENZJA Łona - Koniec Żartów 2001

Napisane przez

Nie minę się z prawdą nawet o włos mówiąc, że na żadną polską płytę nie czekałem z taką niecierpliwością jak na debiut fonograficzny łony. Zapytasz, co kazało mi sądzić, że po tym wydawnictwie należy się spodziewać znacznie więcej niż po jakiejkolwiek innej rap produkcji made in Poland? Dla lepszego zrozumienia tego fenomenu, z myślą o osobach, które nie miały dotąd sposobności by zetknąć się z twórczością łony, służę krótkim przeglądem dokonan tego pana.

niedziela, 13 maj 2012 12:32

RECENZJA Bogu Bogdan - Wdech i Wydech

Napisane przez
Bogu Bogdan to młody bardzo dobrze zapowiadający się szczeciński raper przynależny do Pol Hasz label.
W roku 2009 z ekpią Prawda W Rymach zrobił LP zatytułowane "Bilet W Jedną Stronę" 
piątek, 17 luty 2012 15:29

RECENZJA Sobota - Gorączka Sobotniej Nocy

Napisał

Dwa lata po wydaniu długo oczekiwanego albumu ,,Sobotaż'', nadszedł wreszcie czas na kolejny krążek. Oczekiwany jeszcze bardziej, gdyż to co Sobota zaprezentował na pierwszej płycie można było nazwać przełomem na ubogiej w udane debiuty scenie. A jak wiemy, w miarę jedzenia apetyt rośnie jeszcze bardziej i po obfitym w muzyczne smaki ,,Sobotażu'' oczekiwania były ogromne. SOB jak sam nawija nie jest jednak raperem niedzielnym i przygotował wraz z Matheo materiał, który spokojnie usatysfakcjonuje najbardziej wybredne muzycznie apetyty.

Komentarze

Wspierają nas »

2012 SzczecinskiHipHop.pl