A+ A A-
Tools

Najnowsze wieści od Tonego Jazzu:

"Ledwo wróciłem do domu, a tu na skrzynce nowy TELEDYSK. The ANALOGS zrobili swoją wersję mojego numeru WANDALE i wydali to na ostatnim krążku. Pozdrawiam załogę, extra pozdrto dla Harrego, którego niestety nie usłyszycie tutaj, ale sprawdźcie cały Album Ballady czasu upadku. Wchodzi? to wrzućcie to na swoje strony. POKÓJ LUDZIOM DOBREJ WOLI"

środa, 04 lipiec 2012 21:37

Historycznie... Szczecin Bboy Jam 1994

Napisał

1994- W tym roku odbywa się w Szczecinie pierwszy międzynarodowy turniej tańca break dance. Przed samą imprezą nikt nie spodziewa się, że będzie ona aż tak znacząca. To właśnie wtedy następuje zetknięcie polskiego b -- boying'u z najbardziej znanymi przedstawicielami tego tańca z Europy zachodniej. Pojawiają się tu ludzie z OUT OF CONTROL z Danii, FREEZE z THROWN DOWN ROCKERS ze Szwecji. No i w końcu BATTLE SQUAD z Niemiec. Dla wielu wyczyny STORM'a, SPEEDY'ego i SWIFT'a są bodźcem do dalszego szybkiego rozwoju. Jeśli chodzi o wyniki tego turnieju to pierwsze miejsce po występach solowych zajmuje STOGO. "

Opublikowany został teledysk do polskiego hymnu Hip Hop Kempu, który prezentowany był przez raperów na zeszłorocznej edycji festiwalu. Raperzy, którzy zostali zaproszeni do tego kawałka to wynik konkursu organizowanego przez Agencję Joytown. Wśród wykonawców możemy usłyszeć reprezentanta Szczecina - Bonsona.

wtorek, 26 czerwiec 2012 18:44

Dj Twister "Funky Floor" Mixtape Promo (VIDEO)

Napisał

Mass Denim oraz hiphopheadz prezentują promocyjne wideo Mixtape'u DJ'a Twistera 'Funky Floor'. Ten znakomity Szczeciński DJ wraz z B-Boy Solo oraz Mąka przygotowali selekcję energetycznych kawałków do break dance'a.

Mixtape do kupienia w sklepie HipHopHeadz.pl: http://www.hiphopheadz.pl/produkt/1188

Teledysk promujący Materiał projektu Tony Jazzu & Dj Hard Cut: Bez Komplikacji, który ukaże się pod koniec 2012 roku

Mamy rok 2012, a świat wokół nas zmienia się na naszych oczach. Zanikają zasady, ludzie stają się jakby wyjałowieni z emocji, a kryzys się pogłębia i ma coraz większy wpływ na nasze życie. Postanowiliśmy stworzyć projekt od początku do końca nasz, chcemy głośno mówić na temat ideałów i wartości które nas ukształtowały. Jedną z podstawowych zasad na których się wychowaliśmy jest i była indywidualność i unikatowość, będziemy głośno mówić na ten temat, a w razie potrzeby bronić swoich racji. Przed Wami połączenie zajawki, skilsów, analogowych brzmień połączonych z możliwościami, jakie daje nam nowoczesna technika. Pozdro dla dobrych ludzi i pogarda dla zawistnych. To tyle, Elo!

Więcej info na temat projektu

Długo oczekiwany klip PMM z ich najnowszej płyty Poza Horyzont. Jest to 4 klip i prawdopodobnie ostatni, który zamyka promocję trzeciej płyty PMM. Klip do kawałka "Rwany Rytm" z gościnnym udzałem Sokoła.

czwartek, 08 marzec 2012 11:39

Historia breakdance'u w Szczecinie

Napisał

Kawałek "Energia" pochodzi z albumu PMM "Rap, stresy, hulana, interesy", który ukazał się w Prosto Label 17 lutego 2010.
Klip zrealizowała ekipa GCM.
Słowa: Wężu, Głowa
Muzyka: DJ Story

Pierwszy klip i singiel z płyty PMM "Rap, stresy, hulana, interesy", która ukazała się na początku 2010 roku w Prosto Label.

Słowa: Wężu, O.S.T.R., Głowa
Muzyka: O.S.T.R.
Zdjęcia i montaż: Grupa GCM

Strona 1 z 3

Komentarze

Newsletter

Wspierają nas »

2012 SzczecinskiHipHop.pl