A+ A A-
Tools

Współpraca

Oceń ten artykuł
(1 głos)

SERWIS INTERNETOWY

Oprócz reklamy w serwisie oraz patronatów medialnych, proponujemy wsparcie dla każdej osoby związanej ze szczecińskim Hip-Hop'em. Jeżeli malujesz, tańczysz albo tworzysz muzykę, zgłoś się do nas. Możemy tym więcej im więcej nas jest!

AGENCJA ARTYSTYCZNA

SzczecińskiHipHop zajmuje się także organizacą wydarzeń, w tym także cyklicznych, w Szczecinie i nie tylko. Zajmujemy się bookingiem artystów, prowadzimy warsztaty: muzyczne, graffiti i taneczne. Chętnie angażujemy się tam, gdzie możemy wykazać się twórczą kreatywnością. Mamy nieskończoną ilość pomysłów na każdą okazję. Chętnie współpracujemy także dla edukacji i w celu pomocy tym, którzy chcą ale nie mogą.

AGENCJA MARKETINGOWO-REKLAMOWA

Oferujemy szeroki zakres usług marketingowych i reklamowych, w tym: strony www (sklepy internetowe), projekty graficzne (wraz z wydrukiem materiałów reklamowych), reklama multimedialna (telebimy, ekrany w komunikacji miejskiej), identyfikacja wizualna (logo, materiały firmowe), fotografia (produktowa, reklamowa, artystyczna), video (reportaże, teledyski), prezentacje, hasła reklamowe, nazwy, itp.

Ostatnio zmieniany czwartek, 08 marzec 2012 19:29
Więcej w tej kategorii: « Kontakt
Zaloguj się, by skomentować

Newsletter

Wspierają nas »

2012 SzczecinskiHipHop.pl